AFERA FORUM

AFERA U53

  • Nie jesteś zalogowany.

#1 2007-10-01 15:39:52

tiger

Administrator

9916950
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 59
Punktów :   

kolejny Moon do mojej kolekcji

pare RW mi sie zagubilo, lub zapomnialem wkleic.zanim mi sie przypomialo to juz RW byly pokasowane.. wkleje teraz poki jeszcze swiezy RW

wsumie to  juz 5 rogal dany z przypadku http://www.mpe.mpg.de/~ott/WEBCAM/mond22082002.small.jpg

Następujące floty 10-01 15:08:05 stanęły przeciwko sobie:

Agresor tiger

    Flota:
    " Okręt wojenny: 100
    " Pancernik: 350

Obrońca Lord Van Dal

    Flota:
    " Mały transporter: 4
    " Duży transporter: 1
    " Lekki myśliwiec: 190
    " Krążownik: 62
    " Okręt wojenny: 87
    Obrona:
    " Wyrzutnia rakiet: 57
    " Lekki laser: 1

Po 3 zaciętych rundach...

Agresor tiger

    Flota:
    " Okręt wojenny: 100
    " Pancernik: 350

Obrońca Lord Van Dal

    zniszczony

Agresor wygrał bitwę!
Przejął
8.466 metalu, 3.825 kryształu i 12.312 deuteru


Agresor stracił łącznie 0 jednostek. (0/0/0)
Obrońca stracił łącznie 7.922.000 jednostek. (5.854.500/1.943.500/124.000)
Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.721.700 metalu i 582.900 kryształu.

Szansa na powstanie księżyca wynosi 20 % (23.05 %)
Olbrzymie ilości metali i kryształów przyciągają się do siebie i formują księżyc na orbicie planety.
Księżyc został dany...


Teoretyczny zysk zwycięzcy wynosi 2.329.203 jednostek. (1.730.166/586.725/12.312)
Farmienie 24.603, zbiórka złomu 2.304.600.
[ Formatron 1.1.4 ]

Offline

 

#2 2007-10-01 17:50:54

TATKO

Użytkownik

5287093
Call me!
Skąd: Reading
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 28
Punktów :   

Re: kolejny Moon do mojej kolekcji

Tiger to ty niezły moonodajek jesteś

Offline

 

#3 2007-10-10 12:29:44

tiger

Administrator

9916950
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 59
Punktów :   

Re: kolejny Moon do mojej kolekcji

*lol* zeby mi tak moony wychodzily jak ja nimi sypie to by bylo ok

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi

[ Generated in 1.836 seconds, 9 queries executed ]


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.wargaming.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.ffswiebodzin.pun.pl www.gfp.pun.pl